SEKTÖRE GÖRE FERMUARLAR

İŞ GİYİMİ

İŞ GİYİMİ
İş giyim sektöründe birincil hedef daima iş güvenliği oluyor. Güvenlik denilince akla gelen fermuarlar iş elbiselerinde oldukça sık tercih ediliyorlar. Yanmaz elbiseler için tutuşmaz şeritten yapılan fermuarlar ile özellikle en tehlikeli, sıcak, soğuk, ıslak, nemli ve basınçlı ortamlarda çalışan görevliler için özel olarak üretiliyor.

EV TEKSTİLİ

EV TEKSTİLİ
Her evde bulunan minder, yastık - yorgan, hurç ve koltuklar için büyük bir gereç olan fermuarlar ev tekstilinde de gözde bir parça haline gelmiş durumda. Özellikle naylon fermuarların esnekliği ile uzun ömürlü kullanım sağlayan ev mobilyaları üretiliyor. Araç gereçlerin yanı sıra ev süsü, saklama ve temizleme alanlarında da sıkça kullanılan fermuarlar, evde de hayatı kolaylaştırıyor.

DERİ GİYİM

DERİ GİYİM
Çantasından montuna, montundan cüzdanına tarzın ve lüksün sembolü olan deri giyimi için vazgeçilmez fonksiyonel malzeme şüphesiz fermuarlardır. Deri sektöründe yoğunluk metal fermuarlardadır. Deri giyimin vazgeçilmez aksesuarı olan metal fermuarlar, deri kullanıcılarına göz alıcı, modern ve kullanımı rahat bir ürün sunuyor.

GÜNLÜK İHTİYAÇ

GÜNLÜK İHTİYAÇ
Evde koltuk aksesuarı, iş yerlerinde evrak çantalarında koruyucu, doğada ise çöp ambalajlarının kilitlenmesini sağlamak gibi rolleri üstlenen fermuarlar, günlük hayatımızın birçok noktasında hayatımızı kolaylaştırıyor. Günlük kıyafetler, ayakkabılar, çantalar ve ofis araçları gibi birden çok ortamda kullanılan fermuarlar, koruyucu, kitleyici, su geçirmez, ısı ve hava geçirmez özellikleriyle günlük ihtiyaçlarımızdan biri haline gelmiş bulunuyor.