FUARLAR

ULUSLAR ARASI KAHİRE MODA & TEKSTİL FUARI

Her gün yenilenen teknoloji ve modanın takibinde olan Fim Fermuar, 2 - 3 ve 4 mart tarihlerinde Mısır'da yapılacak olan en büyük tekstil fuarlarından biri olan Kahire Moda Tekstil Fuarında ülkemizi temsil etmeye hazırlanıyor!

RUSYA – INTERTEX FABRIC TEXTILE FUARI

Intertex Textile Fuarı’na Fim Fermuar olarak büyük bir onurla katılım sağladık. Ülkemizi temsilen katıldığımız tekstil aksesuarlarının sergilendiği fuarda, Türkiye’de lider fermuar üreticilerinden biri olarak standımızı açtık.

TUNUS INTERTEX TUNUSIA SOUSSE FUARI

Sektörümüzün geldiği noktayı görmemiz ve gelişimini sürdürebilmemiz için fuar katılımına büyük önem veriyor, zaman ve koşullarımız el verdikçe yeni teknolojiler keşfetmek adına büyük çaba sarfediyoruz.

POLONYA  INNOVETEX 2014 TEKSTİL FUARI

Sürekli kendini yenileyen ve güncel teknolojinin takibinde olarak, yeniliklere açık bir marka olarak Polonya  Innovetex 2014 Tekstil Fuarında firmamızı tanıtarak, fermuar meraklısı ziyaretçilerimize önemli bilgi aktarımlarında bulunduk.

SIRBİSTAN  BELGRAD BALKAN TEXTILE 2018 FUARI

Sektörde adını duyuran global bir marka olarak, tüm dünyadan gelen ziyaretçilerimize bu fuar aracılığıyla fermuarlarımızı tanıtma şansı yakaladık ve çok güzel tepkiler alarak yeni iş birliktelikleri kazandık.

İSTANBUL KYSD TEKSTİL VE İNOVASYON FUARI

Sürekli kendini yenileyen ve güncel teknolojinin takibinde olarak, yeniliklere açık bir marka olarak İstanbul KSYD Fuarında firmamızı tanıtarak, fermuar meraklısı ziyaretçilerimize önemli bilgi aktarımlarında bulunduk.